Тел./факс: 044 599-75-04; 066 416-58-77
anker-info@ukr.net

Навіси із полікарбонату

Однією з перших архітектурних конструкцій, побудованих людиною, без сумніву був навіс. І сьогодні, як і сотні років тому, навіси повсюдно зустрічаються в нашому житті. Вони не тільки виконують свою основну функцію - захист від дощу, снігу та сонячних променів, але і є яскравим елементом дизайну, який здатний прикрасити вхід до житла, фасад будівлі або літнє вуличне кафе. Існує безліч різноманітних конструкцій і матеріалів, з яких виготовляють навіси. Правильно підібрати їх, відповідно до ваших вимог і запитами допоможуть фахівці нашої компанії.

Існує два найбільш популярних матеріалу для виготовлення навісів - метал і пластик. Кожен з цих матеріалів мають свої переваги, і при правильному використанні дозволяють зробити максимально красивий і функціональний навіс.

Металеві навіси в першу чергу характеризуються високою надійністю, завдяки якій вони здатні витримувати значні навантаження, наприклад, великий град. Крім цього метал дозволяє створювати будь-які архітектурні форми, що дає можливість виготовити конструкцію практично будь-якої складності. Що стосується декоративних якостей металу, тут коментарі зайві. Кований металевий навіс здатний прикрасити собою будь-яке, навіть саме вишукане, будова.

Отже, підсумуємо переваги металевих навісів:

  • Висока міцність;
  • Універсальність конструкції;
  • Прекрасний зовнішній вигляд.

Навіси з полікарбонату відрізняються легкістю і невисокою ціною. Вони мають ще одну дуже цінну якість - можливість пропускати світло. Завдяки цьому, навіси з полікарбонату виходять надзвичайно «легкими», практично невагомими, на вигляд. При цьому по міцності і функціональності вони не поступається металевим, а здатність полікарбонату легко гнуться, дозволяє використовувати його при створенні різноманітних архітектурних форм. Крім усього іншого, полікарбонат є дуже довговічним матеріалом, що вимагає при цьому мінімального догляду.

Незважаючи на всю позірну простоту, виготовлення навісу досить складний процес, при якому необхідно врахувати масу факторів. Звертаючись в нашу компанію, можете бути впевнені в тому, що незалежно від обраного вами матеріалу і конструкції, ви отримаєте гарний і надійний навіс. Індивідуальний підхід до кожного проекту у поєднанні з гнучкою системою знижок, дозволяють нам задовольнити будь-якого, навіть самого вимогливого, клієнта. Багаторічний досвід роботи, сучасне обладнання і високопрофесійний персонал дозволяють нам швидко і якісно виконувати замовлення навіть найвищої складності. Вам достатньо просто зателефонувати в нашу компанію, і всі роботи пов'язані з виготовленням вашого навісу, від створення проекту до монтажу готової конструкції ми візьмемо на себе.

Перейти в галерею