Шахти ліфтові

Шахти ліфтові 2022-07-05T18:04:57+00:00
Більше фото

Шахти ліфтові металеві зі склінням

Винайдений тисячі років тому в стародавньому Єгипті ліфт вже давно перетворився з розкоші, доступної лише фараонам, на норму нашого повсякденного життя. Сьогодні навіть малоповерхові будівлі мають ліфти, а відсутність їх у багатоповерхівках і зовсім сприймається як катастрофа. За довгі роки вдосконалювалися не лише самі кабіни ліфтів, а й ліфтові шахти. Сучасні прозорі конструкції дозволяють не просто здійснювати підйом людей та вантажів, а й робити це з «шиком». Погодьтеся, що підніматися в прозорому ліфті по зовнішній стіні хмарочоса та милуватися чудовою панорамою нічного мегаполісу досить захоплюючий захід.

Металеві ліфтові шахти зі склінням можуть використовуватися як із зовнішнього боку будівель, що дозволяє суттєво економити внутрішній простір, так і перебувати всередині приміщення, наприклад, в атріумі готелю чи торгового центру. Ні в якому разі не поступаючись за функціональністю шахтам «з глухими стінами», металеві шахти значно перевершують їх з естетичної точки зору. Скляні прозорі конструкції завдяки своїй легкості відмінно вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення, до того ж будівництво таких ліфтових шахт, як правило, обходиться значно дешевше. Ще однією незаперечною перевагою є те, що такі шахти ліфта можна встановити навіть там, де спочатку вони не були передбачені, наприклад у старовинних будівлях. При цьому прозора конструкція скляної шахти жодною мірою не зіпсує історичного фасаду.

Отже, давайте підсумуємо переваги металевих ліфтових шахт:

  • Вони мають високу функціональність у поєднанні з низькою вартістю;
  • Сфера застосування таких шахт є досить широкою.
  • Вони досить прості у монтажі та обслуговуванні;
  • І, зрештою, скляні ліфтові шахти просто гарні.

Незважаючи на всю свою простоту і легкість, металева ліфтова шахта це складна інженерна конструкція, яка повинна в першу чергу відповідати всім нормам безпеки. Виконуючи повний цикл робіт, пов’язаних з будівництвом металевих ліфтових шахт, наша компанія може гарантувати їхню високу надійність і довговічність. Усі етапи виробництва, починаючи від створення проекту та закінчуючи налагодженням та запуском, проходять під постійним контролем якості. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте результат, що відповідає всім сучасним стандартам та вимогам, при цьому вам не доведеться переплачувати за нього зайві гроші. Оскільки головний принцип нашої компанії – найвища якість за розумною ціною!

Безкоштовна заявка

Залишіть свої контактні дані у формі нижче, і ми зв’яжемося з Вами для уточнення всієї необхідної інформації.

ВАШЕ ІМ'Я *
ВАШ ТЕЛЕФОН *
ВАША ПОШТА *