Огородження 2022-07-05T17:24:00+00:00

Виготовлення огорож з металу під ключ
(сходи, перила, поручні, козирки та навіси)

Хто ми є?

logo-big

      Наша компанія ось уже 18 років працює над втіленням ідей архітекторів та замовників у металі. Нашими основними напрямками незмінно залишаються: виготовлення та монтаж сходів, огорож сходових, огорожі балконів, навісів та козирків. За довгі роки роботи до основних видів послуг додалися: виготовлення металкаркасів шахт ліфтових, меблів ексклюзивних з металу, порталів камінів металу, абажурів, Autdoor меблів, літніх терас, нестандартні металоконструкції з чорної та нержавіючої сталі.

Останні фото проектів

Дивитись всі фотографії

Каталог огорож

Конкурентні переваги

Як ми працюємо

Переваги роботи з нами

preimushchestva-raboty-s-nami-main

Наші клієнти

Процес виробництва

Дивитись весь процес

Часто задавані питання

Термін виконання виробництва та встановлення огорож залежить від типу огорожі, який обраний спосіб кріплення, які матеріали задіяні! У середньому стандартна огорожа з нержавіючої сталі полірованої (стійки, 3-4 струни, поручень) займає 2-3 тижні підготовка та 1 тиждень монтаж об’ємом від 20 до 60м.пог. Термін виконання огорожі зі склом трохи довше: 3-4 тижні підготовка та 1-1,5 тижні монтаж (на пряму огорожу). Швидше можливо, за наявності готового деталювання на нашому складі!
У нас дружний колектив, практично без плинності кадрів, усі нові співробітники перед виїздом на самостійний монтаж проходять тренування та показові монтажі під наглядом керівництва, постійні співробітники мають досвід монтажів такого типу конструкцій понад 5 років.
У нас не дешево, середньо-ринкові ціни зумовлені складовими: якісний матеріал та витратні матеріали, професійний процес виробництва, розробка та впровадження все більш технологічних процесів для продовження ТЕРМІНИ СЛУЖБИ готової продукції, постійне оновлення обладнання, підвищення якості обробки!
Матеріали відповідають ГОСТу та підтверджені сертифікатами відповідності, якості та іншими сертифікатами.
Як ми працюємо: 1) Дзвінок або заявка, 2) Замір (безкоштовно), 3) 3D візулізація Комерційної пропозиції, 4) Договір, 5) Виготовлення/монтаж конструкцій, 6) Задоволений клієнт:)
Працюємо у Києві та по всій території України
Також ми пропонуємо огорожі для грядок, високоякісні перекриття для дахів, навісів та козирків. У нас завжди є вся необхідна фурнітура і комплектуючі, а наша ціна обов’язково вас порадує. Звичайно, ми не «Леруа Мерлен», тому ми завжди маємо можливість виготовлення моделі на замовлення за найвигіднішою вартістю. Якщо ви є власником заміського будинку, дачного особняка або котеджу, то ви можете провести монтаж нержавіючих поручнів і своїми руками. Але це слід робити, тільки якщо ви володієте певними професійними навичками, вміннями та спеціалізованим інструментом. Адже будь-яке робоче обладнання має бути надійно закріплене та укріплене за спеціальною технологією. Особливо це стосується моделей, виготовлених з використанням скла, а також тих, де застосовується дерево. Ви можете переглянути фото наших робіт в окремому розділі сайту. Звертайтесь!

Безкоштовна заявка

Залишіть свої контактні дані у формі нижче, і ми зв’яжемося з Вами для уточнення всієї необхідної інформації.

ВАШЕ ІМ'Я *
ВАШ ТЕЛЕФОН *
ВАША ПОШТА *

Виготовлення огорож

Види огорож, які ми можемо зробити для вас:

 • Сходові огорожі з нержавіючої сталі полірованої, «сатинової»;
 • Сходові огорожі із чорної сталі фарбованою;
 • Огородження балконів із чорної та нержавіючої (нержавійки) сталі;
 • Цілісноскляні огородження;
 • Сходові ковані огорожі, комбіновані зі склом та металом, деревом;
 • Паркани секційні, а так само з елементами кування;
 • Огородження балюстрад та атріумів;
 • Дерев’яні огорожі;
 • Огородження із застосуванням прозорих матеріалів, полікарбонатів та оргскла;
 • Огородження металеві оцинковані;
 • Металеві огорожі та огорожі
 • Газонні огорожі

Часто за потреби розмістити замовлення виготовлення огородження, людина розуміє, скільки приблизно може витратити такий продукт, який завжди остаточно розуміючи якими вони мають бути!

Іноді навіть найпростіше, і як наслідок недороге, огорожу балконів або огорожу для сходів, а також металеві огорожі або ковані огорожі виконані якісно та акуратно – виглядають на фініші гідно. Тому при виборі підрядника та початку гонки моніторингу по ринку послуг «хто дешевше…», потрібно визначитися який вид та конфігурація виробу, які матеріали вам більше подобаються, утвердитися з вибором та починати «моніторити»! Допомогти у підборі конфігурації та типу огорож можуть як професійні виробники, так і дизайнери.

Завдання, яке Ви ставите виконавцю з виготовлення сходових, балконних, газонних, дачних, металевих або інших огорож, має складатися з пунктів, що впливають на кінцеву конфігурацію і, як наслідок, ціну. Перші та одні з основних питань, які самі сходи (основа, матеріал) та функціональне значення приміщення, в якому сходи розміщені! Сенс таких питань у тому, що для громадських, дитячих та житлових приміщень – різні вимоги та нормативи до огороджувальних конструкцій (Гост 25772-83).

У громадських, торгових та дитячих установах, як правило, встановлюються огорожі металеві з чорної сталі або з нержавіючої (нержавіючої сталі), в офісних невеликих приміщеннях та житлових можуть бути встановлені також цільноскляні або металеві огорожі (Київ), дерев’яні або комбіновані металеві огорожі. В останньому варіанті тільки варто враховувати догляд за встановленою конструкцією та присутність чи проживання у таких приміщеннях малолітніх дітей!

Огородження балконів можуть бути як відкритими конструкціями, так і комбіновані панелями (пластик, скло), так само огорожі можуть бути декоративні. При замовленні зовнішніх огорож сходів, балконів, вхідних груп, пандусів варто звернути увагу на довговічність такої огорожі та стійкість матеріалів, що використовуються до атмосферних опадів та уф. променів.

Звернувшись до нашої компанії: ми допоможемо розробити попередні ескізи на основі фотооб’єкту або проведених попередніх обмірів; підберемо спільно з вами матеріали та види обробки; прорахуємо вартість виготовлення та монтажу обраних варіантів; виготовимо та змонтуємо готовий виріб! Огородження сходів та огородження балконів Ви можете подивитися відвідавши нашу фотогалерею та подивитися.