Скляні конструкції

Скляні конструкції 2022-07-05T16:57:22+00:00

Скляні конструкції

Сучасні технології дозволяють виробляти по-справжньому міцне, безпечне скло, що дозволяє використовувати його як самостійний матеріал для виготовлення найрізноманітніших конструкцій.

Конструкції зі скла відрізняються в першу чергу легкістю, що чудово гармонує з будь-якими інтер’єрами та екстер’єрами, і при цьому високою міцністю. І звичайно не варто забувати про головну перевагу скла – можливості пропускати світло! Скляні конструкції є незамінними в тих випадках, коли необхідно розширити приміщення і зробити його світлішим. А про застосування їх як вітрини магазинів та ресторанів і говорити не доводиться. Скляні двері, дахи, піраміди та куполи, фасади та зимові сади давно стали невід’ємною частиною сучасної архітектури. Але можливості цього чудового матеріалу на цьому не обмежуються. Сьогодні скло широко при виготовленні таких конструкцій як:

  • Сходи;
  • Козирки та навіси;
  • Поруччя;
  • Полиці;
  • Огородження;
  • Стеля;
  • І, навіть, підлогу.

Скляні сходи можна сміливо назвати символом прогресу та сучасних високих технологій. Завдяки «суперефектному» зовнішньому вигляду вони не просто чудово впишуться в дизайн будь-якого приміщення, а й стануть його головною «родзинкою»

Скляні козирки чудово захищають простір від дощу та снігу, при цьому не створюючи непотрібну тінь. Вони гармоніюю як з класичними фасадами, так і з будинками виконаними в стилі модерн або хай-тек.

Чудово виконують свої функції скляні перила та огородження. У цьому не перевантажують простір і створюють видимих ​​бар’єрів.

Стелі зі скла дозволяють створити відчуття легкості як в офісному, так і в житловому приміщенні. Особливо доречні вони будуть у тих випадках, коли необхідно збільшити висоту кімнати або створити додаткове джерело природного освітлення.

Скляну підлогу можна віднести до елементів дизайну «вищої ліги». Він дозволяє не просто розширити приміщення, а й надати йому ні з чим незрівнянну розкіш та вишуканість. Цей ефект посилюється якщо обладнати скляну підлогу підсвічуванням або, наприклад, розмістити під нею акваріум із живими рибами. Така стать може стати головною «фішкою» вашого закладу, яка залучатиме клієнтів у ваш ресторан чи бутік.

Звичайно, вибираючи конструкцію зі скла, в першу чергу потрібно подумати про її надійність і здатність витримувати статичні та динамічні навантаження. Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам вибрати оптимальний варіант конструкції зі скла з урахуванням усіх ваших побажань та вимог. Скляні двері, вітрини, сходи, козирки та підлоги від нашої компанії напевно стануть яскравим елементом дизайну вашого приміщення, прослужать довгі роки, і дозволять змінити своє ставлення до виразу: «крихкий, як скло».

Безкоштовна заявка

Залишіть свої контактні дані у формі нижче, і ми зв’яжемося з Вами для уточнення всієї необхідної інформації.

ВАШЕ ІМ'Я *
ВАШ ТЕЛЕФОН *
ВАША ПОШТА *